piątek , 17 Sierpień 2018
Najnowsze

Sposoby na młody wygląd. Czego unikać?

wpid-mlody-wyglad-7c831f48e9ca285b04d1b17736fa8d4b

Każda kobieta chce być wiecznie młoda, ale także mężczyźni coraz częściej dbają o swój wygląd. Często bywa tak, że cały nasz wysiłek wkładamy w stosowanie popularnych metod oraz preparatów, które mają polepszyć wygląd naszej skóry, działać przeciwzmarszczkowo oraz sprawiać, że będziemy wyglądać po prostu młodziej. Warto jednak również zatroszczyć się, aby nasz tryb życia także był z tym zgodny i ... Read More »

Największe błędy kosmetyczne, które możesz popełniać

644x250_wrazliwa-40_2

Każda kobieta chce mieć piękną, młodą i zdrową skórę jak najdłużej. Zmarszczki są oznaką starzenia się, więc zrobisz wszystko, aby oddalić je w czasie. Często z tego powodu stosuje się różne, nieprzemyślane metody lub nadgorliwe czynności, które niestety mogą przynieść odwrotny skutek od zamierzonego. Poniżej kilka błędów kosmetycznych, które możesz popełniać na swojej skórze. Zbyt częste mycie twarzy Podstawowa toaleta ... Read More »

Efektywne sposoby na zmarszczki

zmarszczki6

Wiele osób z przerażeniem odkrywa zmiany na swojej skórze. Zmarszczki są pierwszymi poważnymi objawami starzenia się i niestety nie wynaleziono jeszcze magicznego sposobu na ich usuwanie. Można jednak załagodzić ten efekt i postarać się utrzymać skórę w dobrym i młodym stanie. W tym celu przedstawiamy kilka różnych sposobów. Masaż twarzy Zabieg ten jest bardzo prosty i przede wszystkim – tani. ... Read More »

Ochrona przed starzeniem się skóry i zmarszczkami

164924

Skóra starzeje się pod wpływem biegu lat i negatywnych skutków stresu środowiskowego- stresu oksydacyjnego. Ważną częścią pielęgnacji przeciwnarażeniowej są kosmetyki z filtrami UV. Bowiem promienie UV powodują wytwarzanie się w skórze nadmiernej ilości reaktywnych form tlenu i stresu oksydacyjnego, który bardzo negatywnie wpływa na wszystkie warstwy skóry. Filtry UV blokują przedostawanie się promieni UV wgłąb tkanek i chronią przed uszkodzeniami ... Read More »

Jak dbać o siebie po 30? – wygraj ze zmarszczkami

100643198-3f210ec54dd65570b7f3cef7c4f6fa03_7edbfd

Każda kobieta, która dobiega trzydziestki może dostrzec, że jej uroda jest w pełnym rozkwicie. Musi ona wówczas zachować jak najdłużej gładką cerę i sprężyste ciało. Ale jak tego dokonać, tak, aby nie zrazić się do tego już na samym początku? Jeśli trzydziestolatka w porę zacznie interesować się w porę ogólnym wyglądem swojego ciała może zauważyć zmiany, które da się jeszcze ... Read More »

Nawilżanie skóry – sposób na zmarszczi

zastrzyk_mlodosci_1

Chcielibyśmy wierzyć, że istnieje eliksir młodości, łatwo jest dostępny w sprzedaży i zdziała cuda. Niestety, nie ma preparatów, które gwarantowałyby taki efekt. Natomiast bez wątpienia znajdziemy w nich składniki skutecznie spowalniające objawy starzenia skóry, takie jak zmarszczki, suchość skóry, utrata elastyczności czy przebarwienia. Wybierając kosmetyki anti-age, szukajmy na etykietach kwasu hialuronowego, retinolu, witaminy C oraz koenzymu Q10. Kwas hialuronowy najczęściej ... Read More »

Moda na sztuczność – pozbądź się zmarszczek

1327496447906

Zakupy to ciągle i nieodłączna walka o coś fajnego co można na siebie wrzucić. Kobiety w tych czasach chcą być piękne aż do granic, ale granic czego? Obecnie nie jest już ważne tyle co masz na sobie, jakie stosujesz perfumy ale coraz częściej uznajemy za brzydkie to co naturalne. Przykład? Piersi.. obwisłe piersi to norma, tym bardziej jeśli są duże, ... Read More »

Zmarszczki mimiczne

27324

Jak rozpoznać zmarszczki mimiczne? Jak odróżnić je od zwykłych zmarszczek? Na te i inne pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Jak powstają zmarszczki mimiczne? Codziennie nasze mięśnie twarzy wykonują setki tysięcy niekontrolowanych ruchów. Każdy grymas na twarzy, uśmiech czy jakakolwiek inna emocja ma wpływ na naszą mimikę. Niestety lub w nie których przypadkach „stety” nie jesteśmy w stanie panować ... Read More »